Straumann Polska Sp. z o. o.
ul. Szymanowskiego 2
80-280 Gdańsk

+48 58 343 23 87
+48 58 553 03 66
+48 58 341 45 79
biuro@straumann.com

NIP 584 284 33 22 | KRS nr 0001064306

VII Wydział Gospodarczy, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ; kapitał zakładowy 5.000 PLN


Realizacja zamówień Straumann Polska

  • Biuro Straumann Polska jest czynne w godzinach 8:00 – 17:00
  • Zamówienia należy składać telefonicznie pod numerem 58 341 45 79 lub
    mailowo na adres zamowienia@straumann.com
  • Zamówienia złożone do godziny 14:30 są doręczane w ciągu 1 dnia roboczego
  • Po upływie 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówieniem możliwa będzie tylko wymiana
    towaru (wymianie podlega towar z terminem ważności nie krótszym niż 15 miesięcy).
  • Koszty przesyłek:

Opcja Standard
– koszt przesyłki 20 zł
(w przypadku zamówienia o wartości powyżej 700 zł – przesyłka darmowa)

Opcja Express* do godz. 12:00
– koszt przesyłki 40 zł

Opcja Express Plus* do godz. 9:00
– koszt przesyłki 80 zł

* jeśli opcja jest dostępna w danej lokalizacji


Straumann Polska – Zespół

 

 

 

 

 

Klaudia Siciarz
Team Leader Customer Support
klaudia.siciarz@straumann.com
Tel. +48 58 553 03 66

 

 

 

 

 

 

Karolina Wilczewska
Business Support Manager
karolina.wilczewska@straumann.com
Tel. +48 58 341 45 79

 

 

 

 

 

 

Monika Szymańska
Business Support Manager
monika.szymanska@straumann.com
Tel. +48 58 341 45 79

 

 

 

 

 

 

Klaudia Sławek
Warehouse Manager
klaudia.slawek@straumann.com
Tel. +48 58 341 45 79

 

 

 

 

 

 

Alicja Rynkowska
Business Support Manager
alicja.rynkowska@straumann.com
Tel. +48 58 341 45 79

 

 

 

 

 

 

Adrianna Wittbrodt
Business Support Manager
adrianna.wittbrodt@straumann.com
Tel. +48 58 341 45 79

 

 

 

 

 

 

Alicja Horbachov
Business Support Manager
alicja.horbachov@straumann.com
Tel. +48 58 341 45 79

 

 

 

 

 

 

Magdalena Maksimiuk
Business Support Manager
magdalena.maksimiuk@straumann.com
Tel. +48 58 341 45 79

 

 

 

 

 

 

Magdalena Fularczyk
Head of Office
magdalena.fularczyk@straumann.com
Tel. +48 58 341 29 11

 

 

 

 

 

 

Ewelina Przysiecka
Finance and Controlling Manager
ewelina.przysiecka@straumann.com
Tel. +48 58 341 29 11

 

Marta

 

 

 

 

 

Marta Gańska
Marketing and Education Manager
marta.ganska@straumann.com
Tel. +48 58 341 22 06

 

 

 

 

 

 

Iryna Hrudlevska
Marketing Manager
iryna.hrudlevska@straumann.com
Tel. +48 515 629 219

 

Agata Zieman

 

 

 

 

 

Agata Zieman
Marketing and Education Manager
agata.zieman@straumann.com
Tel. +48 58 341 22 06

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Koszowska
Marketing and Education Manager
katarzyna.koszowska@straumann.com
Tel. +48 58 341 22 06

 

 

 

 

 

Tomasz Lewandowski
Head of Sales
tomasz.lewandowski@straumann.com
Tel. +48 570 300 686

Województwo: mazowieckie, łódzkie

 

 

 

 

 

Marcin Synoradzki
Territory Manager
marcin.synoradzki@straumann.com
Tel. +48 573 962 698

Województwo: mazowieckie, łódzkie

 

 

 

 

 

Marcin Cieplechowicz
Territory Manager
marcin.cieplechowicz@straumann.com
Tel. +48 881 957 168

Województwo: mazowieckie, lubelskie, podlaskie

 

 

 

 

 

Beata Marek
Territory Manager
beata.marek@straumann.com
Tel. +48 512 243 009

Województwo: lubuskie, dolnośląskie, opolskie

 

Marek Karcz

 

 

 

 

Marek Karcz
Territory Manager
marek.karcz@straumann.com
Tel. +48 731 477 669

Województwo: śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

 

 

 

 

 

Paweł Piechota
Territory Manager
pawel.piechota@straumann.com
Tel. +48 502 433 228

Województwo: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

 

 

 

 

 

Inga Leszczyńska
Territory Manager
inga.leszczynska@straumann.com
Tel. +48 517 921 631

Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie

 

 

 

 

 

Kamila Apel-Nadolska
Territory Manager
kamila.apel.nadolska@straumann.com
Tel. +48 797 197 893

Województwo: łódzkie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie

 

 

 

 

 

Izabela Mocarska
Head of Ortho
izabela.mocarska@straumann.com
Tel. +48 882 512 840

 

 

 

 

 

 

 

Kinga Wąchała
ClearCorrect Business Manager
kinga.wachala@straumann.com
Tel. +48 797 103 350

 

 

 

 

 

Sabina Bryś
Territory Manager ClearCorrect
sabina.brys@straumann.com
Tel. +48 513 480 540

Województwo: lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

 

 

 

 

 

 

Piotr Hardej
Territory Manager ClearCorrect
piotr.hardej@straumann.com
Tel. +48 780 166 825

Województwo: łódzkie, lubelskie, podlaskie, mazowieckie

 

 

 

 

 

Jakub Siciarz
Territory Manager ClearCorrect
jakub.siciarz@straumann.com
Tel. 48 505 334 386

Województwo: pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

 

 

 

 

 

Piotr Fulek
Digital Manager
piotr.fulek@straumann.com
Tel. +48 514 608 529

Województwo: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie

 

 

 

 

 

Konrad Zając
Digital Manager
konrad.zajac@straumann.com
Tel. +48 518 753 900

Województwo: pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie

 

Oliver

 

 

 

 

 

Oliver Schmidt
General Manager
oliver.schmidt@straumann.com
Tel. +48 720 841 888

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close