Schmidtdental_Logo_Web_02

Schmidt Dental Oliver Schmidt
Szymanowskiego 2
80-280 Gdańsk

+48 58 341 45 79

biuro@schmidt-dental.pl


Realizacja zamówień Schmidtdental.

  • Biuro Schmidtdental. jest czynne w godzinach 8:00 – 17:00
  • Zamówienia należy składać telefonicznie pod numerem 58 341 45 79 lub
    mailowo na adres biuro@schmidt-dental.pl
  • Zamówienia złożone do godziny 14:30 są doręczane w ciągu 1 dnia roboczego
  • Po upływie 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówieniem możliwa będzie tylko wymiana
    towaru (wymianie podlega towar z terminem ważności nie krótszym niż 15 miesięcy).
  • Koszty przesyłek:

Opcja Standard
– koszt przesyłki 20 zł
(w przypadku zamówienia o wartości powyżej 700 zł – przesyłka darmowa)

Opcja Express* do godz. 12:00
– koszt przesyłki 40 zł

Opcja Express Plus* do godz. 9:00
– koszt przesyłki 80 zł

* jeśli opcja jest dostępna w danej lokalizacji


Schmidtdental – Zespół

Marta

 

 

 

 

 

Marta Gańska
Business Support Manager
marta.ganska@schmidt-dental.pl
Tel. +48 58 341 45 79

 

Magda_Fularczyk

 

 

 

 

 

Magda Fularczyk
Business Support Manager
magda.fularczyk@schmidt-dental.pl
Tel. +48 58 341 45 79

 

 

 

 

 

 

Natalia Borycka
Business Support Manager
natalia.borycka@schmidt-dental.pl
Tel. +48 58 341 45 79

 

 

 

 

 

 

 

Daria Redlarska
Business Support Manager
daria.redlarska@schmidt-dental.pl
Tel. +48 58 341 45 79

 

Tomek

 

 

 

 

 

Tomasz Lewandowski
Territory Manager
tomasz.lewandowski@schmidt-dental.pl
Tel. +48 570 300 686

 

 

 

 

 

 

Beata Marek
Territory Manager
beata.marek@schmidt-dental.pl
Tel. +48 512 243 009

 

 

 

 

 

 

Marcin Cieplechowicz
Territory Manager
marcin.cieplechowicz@schmidt-dental.pl
Tel. +48 881 957 168

 

Marek Karcz

 

 

 

 

 

Marek Karcz
Territory Manager
marek.karcz@schmidt-dental.pl
Tel. +48 731 477 669

 

 

 

 

 

 

Artur Gawlik
Territory Manager
artur.gawlik@schmidt-dental.pl
Tel. +48 695 667 260

 

 

 

 

 

 

Hanna Frankowska
Territory Manager
hanna.frankowska@schmidt-dental.pl
Tel. +48 882 512 840

 

Oliver

 

 

 

 

 

Oliver Schmidt
General Manager
oliver.schmidt@schmidt-dental.pl
Tel. +48 720 841 888