Szanowni Państwo,

Pragnę bardzo podziękować na wstępie za poświęcenie czasu i odwiedziny na stronie internetowej Schmidt Dental. Ponad 15 lat temu rozpocząłem pracę w sektorze implantologicznym. Po zakończeniu mojej kariery w firmie Dentsply Implants postanowiłem rozpocząć nowy rozdział wychodząc naprzeciw wymaganiom doświadczonych lekarzy i specjalistów oferując innowacyjne produkty i technologie przez nowo powstałą firmę Schmidt Dental. Rynek implantologiczny podlega ciągłym zmianom i ewoluuje z roku na rok oferując nowe i udoskonalone produkty bazujące na wieloletnich doświadczeniach w tej dziedzinie i kompilacji najlepszych cech uznanych i wyjątkowych systemów. Oczekiwania Pacjenta dotyczące trwałości zarówno efektów leczenia w czasie, jak i estetyki skłaniają lekarzy do sięgania po sprawdzone jak i nowe produkty, które zapewnią spełnienie tych oczekiwań.

Mam bardzo dobrą nowinę: MegaGen jest w końcu w Polsce! Wierzę, że implanty MegaGen to produkty dla profesjonalistów, dla których nie ma kompromisów w dziedzinie estetyki, funkcji i długotrwałych rezultatów. Naszym celem jest wprowadzenie na rynek Polski innowacyjnego systemu implantologicznego, którego producentem jest firma MegaGen i jesteśmy przekonani, że system ten odegra na tym rynku ważną rolę.

Jak Państwo zapewne wiedzą, firma STRAUMANN jest światowym liderem w dziedzinie implantologii oraz od 2014 roku strategicznym partnerem firmy MegaGen. Schmidtdental jest także teraz wyłącznym dystrybutorem Straumann w Polsce oraz pierwszą na świecie firmą oferującą swoim Klientom dwa wyjątkowe systemy implantologiczne w jednym portfolio.

Z poważaniem,

Oliver Schmidt.